Zgłoszenia

Awarie i problemy dotyczące osiedli zarządzanych przez Spółdzielnię mogą Państwo zgłaszać telefonicznie pod numery firm obsługujących poszczególne nieruchomości lub za pomocy poniższego formularza:Zapoznałem się z informacją, że moje dane zostaną przekazane do Spółdzielni Budowlano Mieszkaniowej Merkury z siedzibą w Warszawie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 24 wpisanej do KRS pod numerem 0000038688, NIP 526-16-63-044, REGON 006472830.

Dane zostały przekazane dobrowolnie w celu przedstawiania mi oferty lub udzielenia odpowiedzi na pytanie skierowane do SBM Merkury

Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 23 ust. 1 pkt. 5 ustawy o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Oświadczam, że podane przeze mnie dane kontaktowe są prawidłowe i nie dotyczą osoby trzeciej.

Na każdym etapie przetwarzania danych osobowych osobie, której te dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Zamknij

Zgłoszenia można również wysłać bezpośrednio na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.